Oehlbach Powersocket 905 (bílá)

Cena:

3 579 Kč

Koupit za 3 579 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Oehlbach Powersocket 905 (bílá): Kvalitní bílá bezpečnostní zásuvka Oehlbach 17021 Power Socker 905 nabízí až 8 jednotlivých slotů s hlavním spínačem pro bezpečné vypnutí. Zásuvka splňuje nejvyšší nároky pro domácí audio a video systémy. Také umožňuje zapojení adaptérů pro Vaše mp3 přehrávače, mobilní telefony či notebooky. V případě pokud nemáte u sebe adaptér k nabíjení mobilního telefonu, můžete jej dobít jednoduše pomocí 2 USB slotů na zásuvce. V případě, že se spustí funkce ochrany proti přepětí v důsledku extrémní napěťové špičky, všech osm zásuvek se odpojí od sítě. Powersocket může být použit znovu stisknutím tlačítka RESET. Funkce aktivní ochrany proti přepětí je indikována světlem. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Oehlbach Powersocket 905 (bílá) - popis

nahoru

Kvalitní bílá bezpečnostní zásuvka Oehlbach 17021 Power Socker 905 nabízí až 8 jednotlivých slotů s hlavním spínačem pro bezpečné vypnutí. Zásuvka splňuje nejvyšší nároky pro domácí audio a video systémy. Také umožňuje zapojení adaptérů pro Vaše mp3 přehrávače, mobilní telefony či notebooky. V případě pokud nemáte u sebe adaptér k nabíjení mobilního telefonu, můžete jej dobít jednoduše pomocí 2 USB slotů na zásuvce. V případě, že se spustí funkce ochrany proti přepětí v důsledku extrémní napěťové špičky, všech osm zásuvek se odpojí od sítě. Powersocket může být použit znovu stisknutím tlačítka RESET. Funkce aktivní ochrany proti přepětí je indikována světlem.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Oehlbach Powersocket 905 (bílá) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Záložní zdroje UPS.

Nejlevnější Oehlbach Powersocket 905 (bílá) akční ceny - Levné Oehlbach Powersocket 905 (bílá)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Oehlbach Powersocket 905 (bílá) stojí 3 579 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Oehlbach Powersocket 905 (bílá) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Přepěťové ochrany.

Oehlbach Powersocket 905 (bílá) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;