PowerCube Extended Remote Set

Cena:

549 Kč

Koupit za 549 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu PowerCube Extended Remote Set: Síťový rozbočovač a prodlužovací kabel v jednom to je PowerCube Extended Remote. Tato sada obsahuje praktický PowerCube rozbočovač se čtyřmi zásuvkami, velké ON / OFF tlačítko, prodlužovací kabel 1,5m, dálkový ovladač s dosahom 20m a patentovaný montážní dok (včetně oboustranné lepicí pásky) pro pevné ukotvení na jakémkoli místě v bytě. Ovladač přilepíte na libovolnou rovnou plochu pomocí nanopodložky. Vhodné pro běžné domácí zásuvky, určené pouze pro vnitřní použití. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

PowerCube Extended Remote Set - popis

nahoru

Síťový rozbočovač a prodlužovací kabel v jednom to je PowerCube Extended Remote. Tato sada obsahuje praktický PowerCube rozbočovač se čtyřmi zásuvkami, velké ON / OFF tlačítko, prodlužovací kabel 1,5m, dálkový ovladač s dosahom 20m a patentovaný montážní dok (včetně oboustranné lepicí pásky) pro pevné ukotvení na jakémkoli místě v bytě. Ovladač přilepíte na libovolnou rovnou plochu pomocí nanopodložky. Vhodné pro běžné domácí zásuvky, určené pouze pro vnitřní použití.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PowerCube Extended Remote Set užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Záložní zdroje UPS.

Nejlevnější PowerCube Extended Remote Set akční ceny - Levné PowerCube Extended Remote Set

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PowerCube Extended Remote Set stojí 549 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PowerCube Extended Remote Set najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Přepěťové ochrany.

PowerCube Extended Remote Set najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz