Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Záložní zdroje a ochrany > Přepěťové ochrany >

Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem

Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem

Cena:

267 Kč

Koupit za 267 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem: SOMOGYI NVF 17 / WH rozbočovač se spínačem oceníte v mnoha situacích - stejně u Vás doma, ale i v kanceláři. Díky němu lze připojit hned několik zařízení. Disponuje třemi zásuvkami s přepěťovou ochranou a čtyřmi úzkými zásuvkami. Vypínačem jednoduše přerušíte přívod elektrické energie ke všem zapojením přístrojům. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem - popis

nahoru

SOMOGYI NVF 17 / WH rozbočovač se spínačem oceníte v mnoha situacích - stejně u Vás doma, ale i v kanceláři. Díky němu lze připojit hned několik zařízení. Disponuje třemi zásuvkami s přepěťovou ochranou a čtyřmi úzkými zásuvkami. Vypínačem jednoduše přerušíte přívod elektrické energie ke všem zapojením přístrojům.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Záložní zdroje UPS.

Nejlevnější Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem akční ceny - Levné Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem stojí 267 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Přepěťové ochrany.

Somogyi NVF 17 / (bílý) - Rozbočovač se spínačem najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz