Solight 918J

Cena produktu Solight 918J není známa.

 

Popis produktu Solight 918J: Popis produktu Společnost Solight je známá výrobou prvotřídních a praktických produktů. Nyní se do naší nabídky dostává její produktová řada přepěťových ochran Solight 918J, která je navržena p... > více informací


Solight 918J - popis

nahoru

Popis produktu

Společnost Solight je známá výrobou prvotřídních a praktických produktů. Nyní se do naší nabídky dostává její produktová řada přepěťových ochran Solight 918J, která je navržena pro náročnější domácí i profesionální uživatele za účelem kvalitní ochrany jejich citlivého vybavení, jako počítače, faxové přístroje či kopírky.
Model Solight 918J nabízí šest zásuvek s přepěťovou ochranou, které je možné vypnout pomocí vypínače. Jedna zásuvka je master, kterou když odpojíte, dojde k automatickému odpojení všech zásuvek. Zbylých pět zásuvek je vybaveno dětskými pojistkami. Ochrana je výrobcem udávána až do 6000 Voltů maximálního špičkového napětí a 36000 Ampér maximálního špičkového proudu. Maximální tepelný ráz je až 918 Joulů. Výrobek je vybaven indikátorem přepěťové ochrany a dokáže ochránit nejen elektrické zásuvky, ale také RJ-45 kabel i telefonní zásuvku RJ-11. Na bočnici se nachází otočný potenciometr pro nastavení citlivosti master a automatického vypínání přídavných zásuvek.
Délka přívodního kabelu jsou dostatečné 2 metry.

Technické parametry

Výkonnostní parametry

Maximální proud [A]:
36 000

Kapacita rázové energie [joulů]:
918

Průchozí napětí:
6 000

Základní parametry

Hlavní vypínač:
Ano

Délka kabelu [m]:
2

Ochrana telefonní linky:
Ano

Nominální vstupní napětí [V]:
230

Výrobce Solight

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Solight 918J užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Záložní zdroje UPS.

Nejlevnější Solight 918J akční ceny - Levné Solight 918J

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Solight 918J stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Solight 918J najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Přepěťové ochrany.